ביטוח דירה
לקבלת הצעת ביטוח דירה חייג 03-7521521 או

ביטוח דירה

דירה היא נכס יקר וחשוב שהושקעו בו שנים רבות של עמל וברוב המקרים הדירה היא רכושנו היקר ביותר.
לצערנו ביום אחד אנו יכולים להיפגע ולאבד את רכושנו מסיבות רבות כגון שריפה ,גניבה,רעידת אדמה ועוד.
ולכן כדאי לבטח את רכושנו ב ביטוח דירה .

מהו ביטוח דירה ?פוליסת ביטוח דירההיא פוליסה תקנית המכסה נזקים שנגרמו למבנה ולתכולה ובנוסף אפשר להרחיב את ביטוח ה דירה ולרכוש כיסויים נוספים כגון תיקון מוצרי חשמל , נזק לצד שלישי ,ועוד.

הכיסויים ב ביטוח דירה - התפוצצות , התלקחות אש, ברק, רעם וכן עשן שהוא תופעה יוצאת דופו לא תופעה קבועה, פריצה, גניבה, שוד, נפילת כלי טייס, נפילת חפצים מכל מקום קבוע, רעד על - קולי הנגרם על-ידי כלי טייס. נזקים שנגרמו בזדון וכו.

ביטוח דירה מתחלק לשני חלקים עיקריים :

ביטוח מבנה – מכסה את מבנה הדירה ואת כל החלקים הצמודים למבנה או מחוברים אליו בחיבור קבע כגון מטבח ארונות קיר ועוד'.
ביטוח תכולה - מכסה את תכולת ה דירה לרבות מוצרי חשמל , ריהוט , ביגוד , חפצי אומנות , כסף, תכשיטים ועוד.
 
רעידת אדמה:
ניתן להרחיב את ביטוח דירה ולכלול כיסוי כנגד רעידת אדמה , כידוע מדינת ישראל נמצאת בדרגת סיכון גבוהה ואחד לכמה שנים אזורנו עובר זעזוע .

בעמדה סוכנות לביטוח תקבל פוליסת ביטוח דירה רחבה הכוללת כיסויים ביטוחיים מעבר לביטוח הרגיל.

באפשרותך לקבל הצעת ביטוח דירה מהירה .

לקבלת הצעת ביטוח דירה חייג 03-7521521 או
 
 
 
על ביטוח דירה
 
חשיבות ביטוח דירה .
בין אם אתם בעלי ה דירה או שוכרים דירה תמיד טוב לדעת שהנכס החשוב הזה בו אתם שומרים את החפצים החשובים לכם מכל מבוטח ומוגן. כאשר אתם בעלי הנכס, ביטוח ה דירה, למרות שאינו חובה הינו דבר טריוויאלי לחלוטים ובמקרים רבים אחרים כאשר הנכם שוכרים דירה מחייב הסכם השכירות לבטח את הנכס השכור ובמקרים אלו ניתן להתמקח על מחיר השכירות עצמה ועל מחיר ה ביטוח דירה.

ישנם סוגים שונים של פוליסות ביטוח דירה
החוק קובע כי ישנם תנאי מינימום ל ביטוח דירה נזק רכוש ל דירה (פוליסה תיקנית) אך חברות ה ביטוח מוסיפות ל ביטוח תכולת ה דירה גם ביטוח צד ג', ביטוח מערכות סאונד וטלוויזיה, ביטוח תכשיטים, ביטוח אופניים ואופציות נוספות המשתנות מחברה לחברה. בדרך כלל מרבית הפוליסות יכסו : נזקי אש, ברק, התפוצצות, שריפה, התנגשות כלי רכב או כלי טיס במבנה, רעידת אדמה, שיטפונות, שוד, פריצה ומקרים נוספים אשר משתנים מפוליסה אחת לאחרת. כאשר תובע המבוטח את חברת ה ביטוח ותובע את הפיצוי המגיע לו בגין אחד מן הסעיפים בפוליסה שאכן אירע למבנה חברות ה ביטוח אינן מקלות עימו ומוודאות שתנאי הפוליסה אכן מולאו כראוי. לדוגמא: חברת ה ביטוח לא תכסה נזקי מים, גניבה, פריצה ונזק בזדון אם המבטח לא התגורר בדירה באופן רצוף מעל ל-60 יום לפני התביעה, חברת ה ביטוח גם לא תכסה גניבה או שוד כאשר הרכוש נמצא במרפסת פתוחה או במידה ודירתכם משמשת לעיסוקים נוספים מלבד מגורים.

השורה התחתונה : לעשות ביטוח אך להקפיד למלא אחר כל הסעיפים
בשורה התחתונה, ביטוח דירה הינו אחד הביטוחים החשובים ביותר ונותן תחושת ביטחון עצומה כאשר המבוטח יודע כי היקר לו מכל מוגן ומבוטח. יחד עם זאת, רבים רוכשים פוליסת ביטוח לא מתאימה ואינם מקפידים על סעיפים קטנים והרחבות לפוליסה אשר ידאגו לכסות אותם במקרים ספציפיים, לדוגמא: איש עסקים אשר נאלץ להיעדר רבות מדירתו לרגיל טיסות עסקים ברחבי העולם עלול להפסיד את הכיסוי אם אירעה שריפה 60 יום לאחר שעזב את הדירה ובמידה והוא שכח להרחיב את סעיף זה בפוליסה בתשלום קטן נוסף. נושא זה עלול להיות כואב למדי ועל כן כאשר הינכם רוכשים פוליסה הקפידו להרחיב את הסעיפים הקטנים ולשלם קצת יותר אך לישון הרבה יותר טוב בלילה.


View My StatsCode corrupted. Insert fresh copy.

?????     ??? ????

iMoon ????? ?????